Monitorowanie pozycji stron w wyszukiwarkach nigdy nie było tak proste - teraz masz możliwość ZA DARMO śledzić codziennie pozycję na swoim komputerze. Nowy rewolucyjny monitoring pozycji nie tylko dla google.pl

Udostępniamy do pobrania wersję beta

Rate this Content 0 Votes

 

Od teraz każdy, może pobrać i przetestować nowe narzędzie na rynku - Seo-Stat Mini. Jest to narzędzie w którym nie tylko sprawdzisz pozycje swoich fraz lecz także parametry domen. Tworząc to oprogramowanie wyszliśmy na przeciw osobom które pragną sprawdzać pozycję swoich stron na własnych komputerach.

Skąd wziął się pomysł mini.seo-stat.pl?

Ze względu na duże zainteresowanie darmowymi statystykami, postanowiliśmy stworzyć narzędzie którego głównym założeniem było szybkie sprawdzenie pozycji fraz dla konkretnej domeny. W miarę tworzenia aplikacji, dołożylismy kilka dodatkowych funkcji i z małego narzędzia zrobiliśmy "małe narzędzie" z podobnymi funkcjonalnościami do www.seo-stat.pl. Dajemy możliwość sprawdzania pozycji  w Google.pl, Google.com (w trakcie robienia są pozostałe), możemy sprawdzać parametry domen takie jak Google Site, Google Page Rank, Yahoo Back Links, Alexa Rank i inne. Możemy ustawić harmonogramy codzienne, tygodniowe i miesięczne. W każdym momencie mamy dostęp do wszystkich raportów historyczych. To co najważniejsze i odróżniające tą aplikację od www.seo-stat.pl to brak limitów na domeny i frazy w wersji darmowej.

Komu się przyda mini.seo-stat.pl?

Z doświadczenia wiemy że wycena pozycjonowanych fraz jest dość czasochłonna. Firmy pozycjonerskie robią takich wycen od kilku, kilkunastu do kiluset dziennie. Na kwotę końcową frazy składa się wiele czynników, część z nich można sprawdzić za pomocą Seo-Stat Mini. Uważamy że handlowcy (przedstawicie) firm pozycjonerskich powinni być zadowoleni. Oprócz handlowców, pozycjonerzy, klienci firm pozycjonerskich, działacze branży SEO będą zainteresowani.

Jakie plany na przyszłość?

Mamy kilka swoich pomysłów, które na pewno zostaną zrealizowane. Najciekawsze i tak wychodzą dopiero w "praniu", więc zachęcamy do opiniowania i propozycji nowych funkcji w Seo-Stat Mini.

Pozdrawiamy

Ekipa Seo-Stat.pl