Monitorowanie pozycji stron w wyszukiwarkach nigdy nie było tak proste - teraz masz możliwość ZA DARMO śledzić codziennie pozycję na swoim komputerze. Nowy rewolucyjny monitoring pozycji nie tylko dla google.pl

 

Aktualizacja dla parametrów domen i Yandex.ru

2013-09-28

Wdrożyliśmy kilka poprawek dla narzędzie dotyczących parametrów domen oraz poprawki dla Yandex.ru. Dodatkowo dodaliśmy możliwość wpisania CAPTCHY dla tej wyszukiwarki. Zachęcamy do pobrania wersji 2.0.

Ustawienia dotyczące wizytówek miejsc w Google (mapki)

2012-10-23

Funkcje lokalizacyjne w Google sprawiły wiele problemów firmom pozycjonerskim. Dostaliśmy wiele propozycji związanych z metodą zliczania (lub nie) pozycji stron w zależności od tego czy pojawiają się tzw. wizytówki miejsca w wynikach wyszukiwania czy nie. Postanowiliśmy że dodamy kilka opcji, które pozwolą na konfigurację metody zliczania pozycji.

Decaptcher

2012-09-22

Od dzisiaj działa testowo opcja rozkodowywania obrazków dla zablokowanych serwerów proxy.

Majestic zamiast Yahoo

2011-12-14

Od dzisiaj w Seo-Stat Mini mamy możliwość monitorowania dwóch nowych parametrów dla domen: Majestic External Backlinks i Majestic Referring Domains

Licencja PREMIUM za artykuł - pozostało już tylko 9 dni

2011-05-22

Do końca promocji już tylko 9 dni. Napisz artykuł i odbierz licencję PREMIUM.

Rozdajemy licencje PREMIUM

2011-04-27

Od 1 maja 2011 rozdajemy licencje PREMIUM. Aby otrzymać licencję należy spełnić kilka małych warunków. Zachęcamy do PROMOCJI.

Raportowanie, cenniki dla fraz, eksport do pdf, xls, csv

2011-04-26

Dzisiaj mam przyjemność poinformować że została wgrana na serwer nowa wersja Seo-Stat Mini. W nowej wersji mamy możliwość obliczania cen dla fraz w zależności od pozycji oraz generowania raportów PDF, XLS i CSV.

NetSprint.pl, Onet.pl, Yahoo.com, Yandex.ru - monitorowanie pozycji

2010-11-19

Udostępniamy do testów monitoring w wyszukiwarkach NetSprint.pl, Onet.pl, Yahoo.com oraz Yandex.ru. Wyszukiwarki w fazie testów. Opcje dostępne po ściągnięciu aktualizacji.

Google.de, Google.co.uk, Google.es i inne - monitoring pozycji

2010-11-12

Na prośbę użytkownika MINI, przebudowaliśmy aplikację tak aby móc monitorować wyszukiwarki inne niż Google.pl i Google.com. Dzisiaj udostępniamy do testów narzędzie do tworzenia wyszukiwarek na potrzeby monitoringu. Zachęcamy do testowania i komentowania...

Licencja PREMIUM - dla 100 pierwszych użytkowników

2010-10-14

W związku z dużą liczbą pytań o możliwość przetestowania licencji PREMIUM, postanowiliśmy co jakiś czas udostępnić numer licencyjny do testów. Dzisiaj udostępniamy klucz, który może zostać zarejestrowany przez 100 pierwszych użytkowników:

EECBA0E7-2FBA-4D41-853D-3B385A53EBAD (ważny do 1.12.2010r)

Analiza parametrów domen

2010-07-14

Od jakiegoś czasu wszystkie parametry domen zapisywane są w formie do analizy technicznej. Lecz dopiero teraz wdrożyliśmy możliwość przeglądania zmian zachodzących w tych parametrach.

Eksport monitorowanych domen i fraz do pliku csv

2010-07-09

Oprócz eksportu domen i fraz przygotowaliśmy także eksport historii pozycji. Dodatkowo dodaliśmy możliwość ręcznej modyfikacji pozycji frazy.

Import domen i fraz z pliku csv

2010-06-30

Następną z sugestii użytkowników był import zestawów z seo-stat.pl. Stwierdziliśmy jednak, że import z pliku csv przyda się bardziej, zwłaszcza tym, którzy nie używają seo-stat.pl. W tej chwili można importować pliki z kodowaniem UTF-8.

Analiza pozycji monitorowanych fraz

2010-06-28

Zgodnie z życzeniem użytkowników, dodaliśmy pewną funkcjonalność umożliwiającą analizę pozycji fraz. Oprócz standardowych pozycji mamy możliwość jednoznaczego stwierdzenia które frazy "spadają" a które idą w górę. Wszystko przedstawione w sposób wizualny za pomocą wykresów.

Seo-Stat Mini w opcji PREMIUM - 3 miesiące za darmo!

2010-06-13

Na dobry początek wszyscy mają możliwość korzystania z opcji Premium naszego oprogramowania.  Liczymy, że przez te 3 miesiące zostaną wyeliminowane ewentualne błędy, oraz dodamy nowe funkcjonalności.

Udostępniamy wersję beta

2010-06-06

Od teraz każdy, może pobrać i przetestować nowe narzędzie na rynku - Seo-Stat Mini. Seo-Stat Mini, to narzędzie w którym nie tylko sprawdzisz swoje pozycję. Pokaże Ci również ilość BL w Yahoo, PageRank, Site oraz inne parametry domeny. Tworząc to oprogramowanie wyszliśmy na przeciw osobom które pragną sprawdzać pozycję swoich stron na własnych komputerach. Zapraszamy do korzystania z narzędzia.