Monitorowanie pozycji stron w wyszukiwarkach nigdy nie było tak proste - teraz masz możliwość ZA DARMO śledzić codziennie pozycję na swoim komputerze. Nowy rewolucyjny monitoring pozycji nie tylko dla google.pl

Raportowanie, cenniki dla fraz, eksport do pdf, xls, csv

Przez jakiś czas nie publikowaliśmy nowych aktualizacji ale to nie znaczy że zapomnieliśmy o projekcie;)

Dzisiaj mamy przyjemność poinformować że została wgrana na serwer nowa wersja Seo-Stat Mini. W nowej wersji mamy możliwość obliczania cen dla fraz w zależności od pozycji oraz generowania raportów PDF, XLS i CSV.

Raporty PDF możemy wygenerować razem z wykresem pozycji fraz dla zadanego przedziału czasu. Dodatkowo można dołączyć kwotę łączną dla zestawu, logo firmowe i dane firmy. Ceny dla fraz są dostępne w edycji zestawu. Cena frazy może być ustawiona dla określonego czasu obowiązywania, konkretnej wyszukiwarki i zakresu pozycji.

Przykładowe raporty PDF: z wykresem, bez wykresu

Mieliśmy dużo wiadomości z informacją aby odwrócić wykresy, więc w końcu je odwracamy. Teraz pozycja najwyższa jest na samej górze.
Dodatkowo zmieniliśmy nieco wygląd tak aby był bardziej przyjazny dla oka.

Przykłady zmian widać na poniższych zrzutach ekranu.

Wszelkie uwagi, propozycje nowych funkcji, można kierować do nas kierować bezpośrednio korzystając z formularza: http://mini.seo-stat.pl/Kontakt.aspx

Pozdrawiamy,

Zespół Seo-Stat.pl